Koku Parfüm > Parfüm > Versace Eros Pour Femme

Versace Eros Pour Femme

Versace Eros Pour Femme
Piyasaya Sürüldüğü Yıl: 2015
Parfümörler: Alberto Morillas, Olivier Cresp ve Nathalie Lorson
Üst Notalar: Sicilya limonu, Calabria bergamotu, nar.
Orta Notalar: Limon çiçeği, Sambak yasemini, yasemin, şakayık.
Dip Notalar: Misk, sandal ağacı, ambroksan, ağaçsı notalar.
Mevsim: İlkbaharda ve yazın rahatça kullanabilirsiniz.
Gündüz/Gece: Gündüz kullanımına uygun.

Hissiyatı/Etkisi: Versace Eros Pour Femme, 2015 şubat ayında piyasaya sürüldü ve parfümün tanıtım kampanyası boyunca Yunan mitolojisinde aşk tanrısı olan Eros’un bir kadın tarafından baştan çıkarılmasına ve kadının gücüne vurgu yapıldı. Kampanyanın yüzleri reklamda Eros’u canlandıran Brian Shimansky ve onu baştan çıkaran kadını canlandıran Lara Stone.

Versace Eros Pour Femme

Versace Eros Pour Femme reklam kampanyası ile olduğu kadar şişe tasarımıyla da dikkatleri çekti ve beğeni aldı. Şişe üzerinde yine Yunan mitolojisinde çokça adı geçen bir karakter olan ve aynı zamanda Versace markasının da logosunda kullanılan Medusa başı figürü yer alıyor ve başın etrafını yine Grek motifler süslüyor. Versace Eros Pour Femme Versace Eros Pour Femme, Sicilya limonu, Calabria bergamotu ve nar notaları ile açılıyor. Orta notalarda limon çiçeği, yasemin ve şakayıkla devam ediyor. Dip notalarda ise ağaçsı notalar, misk ve ambroksan ile kapanış yapıyor.
Versace Eros Pour Femme için ilkbahar ve yaz için ideal kadın kokusu diyebiliriz. Farklı, modern, lüks ve sade. Yine Versace’nin çok sevilen parfümü Versace Vanitas’a olan benzerliğinden bahsedenler de yok değil. Ancak Versace Eros Pour Femme biraz daha çiçek notalarının baskın olduğu bir koku.
Hem hafif, hem kalıcı hem de farklı bir koku arıyorum diyorsanız denemelisiniz.
Ürünün tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sayfa Başı