Koku Parfüm > Koku > Tom Frank Paris Parfümleri

Tom Frank Paris Parfümleri

Tom Frank Markası

İlerici, etkili ve yenilikçi Tom Frank dünyanın en saygın parfüm evlerinden biridir. Çağdaş, eşsiz ve incelikle hazırlanmış ürünleriyle onlarca yıldır lüksü yeniden tanımlamaktadır. Rakipsiz, benzersiz, modern ve sınırlı Tom Frank sadece en iyiler için yüksek lüks sağlar. Tom Frank, Innefablux isimli lüks grubunun hem Fransa’da hem dünya genelinde lüks kokuları ve güneş gözlükleri ile liderliğini kanıtlayan öncü markalarından biridir. Tom Frank ürünleri az sayıda şanslı kişi için sınırlı olarak tedarik edilebilir. Tom Frank 2018 yılında parfüm dünyasına iddialı bir giriş yaparak kadın ve erkek parfümleri çıkardı. Bu yazımda size bu özel parfümlerden bahsetmek istiyorum.

Tom Frank Paris Kadın Parfümleri

Tom Frank Lost ParadiseTom Frank TürkiyeLost Paradise tüm kadınların aradığı parlak bir ilkbahar gününün ışığını yayıyor. Lost Paradise aynı zamanda yasak meyvenin kokusu. Asla baskın çıkmayan, onu koklamış olanları daha fazlasını istemeye yönelten bir parfüm. Lost Paradise hem meyve hem misk içeriyor. Ofis için mükemmel olan bu koku günlük yaşamda da rahatlıkla kullanılabilir.

Lost Paradise, ilkbaharın ve çiçeklerin neşesini çağrıştırıyor. Yasemin notalarına eşlik eden greyfurt ve ayva notaları baz nota olan beyaz misk ile zıtlık oluşturuyor. Parfüm, kullanan kişiyi bir cennet bahçesine taşıyor ve macerayı seven kadınlar için kendini bir arzu nesnesi haline getiriyor.Tom Frank Lost Paradise

Lost Paradise, parfümü kullanan kişi gibi güzel ve narin bir şişede sunuluyor. Sprey olarak sıkılabilir ya da doğrudan cilde sürülebilir. Lost Paradise ciddi parfüm severler için ciddi bir parfüm.

Tom Frank Night FireTom Frank Paris

Night Fire, dikkatleri üzerine çekmek isteyen kadınlar için yapılmış cesur bir koku. Parfüm, hissedilen ilk notadan sonuncu notaya kadar, parfümü kullanan kadının dikkate alınması gereken güçlü bir karakter olduğu mesajını açık şekilde iletiyor.

Night Fire Parfüm bileşimiyle geleneksel parfümlerden beklenmedik bir şekilde ayrılıyor. İris, paçuli ve gurme notaları şişenin içinde yanan ateşi tutuşturuyor. Çekingen yapılı insanlara çok da uygun olmayan bu kokuyu kullanan kadın asla unutulmayacağına emin olabilir.Tom Frank Night Fire

Tüm Tom Frank kokuları gibi, Night Fire da lüksü yansıtan bir şişe ile sunuluyor. Şıklığı ve erişilebilir fiyatı onu mükemmel bir hediye alternatifi yapıyor. Night Fire yaratılırken hiçbir masraftan kaçınılmaması da parfüme mükemmel bir kalıcılık sağlamış.

Tom Frank Perle NoireTom Frank Fiyat

Perle Noire, istediğini elde etmekten korkmayan kadın için tasarlanmış baştan çıkarıcı bir parfüm. Parlak tonlarla karışan aldatıcı sıcak tonlarla bu koku, her kadının hem uslu hem yaramaz taraflarını bünyesinde topluyor.

Perle Noire, parfümün kalabalığın arasından sıyrılmasına yardımcı olan sümbülteber ve Sambac yasemini notalarını içeriyor. Özenle kavrulmuş Tonka fasulyesi ve kakao notaları ise kokuya daha derin bir etki veriyor.Tom Frank Perle Noire

Perle Noire gibi cesur bir iddiada bulunan bir parfümün şişesinin de bu iddiayı desteklemesi gerekir. Parfümün şişesi de tıpkı parfümü kullanan kişi gibi kendine güvenen bir duruşta ve benzersiz bir izlenim veriyor.

Tom Frank Pour ParisTom Frank Parfüm İçeriği

Pour Paris, klasik Tom Frank kokularına modern bir dokunuş getiren genç bir parfüm. Bu parfümle Tom Frank, kadın kokularında en iyi isimlerden bir tanesi olmasının saygınlığını yaşıyor.

Pour Paris’te baskın nota limon. Parlak limon notaları; tatlı, gevrek elma notaları ile zıtlık yaratıyor ve pelin otu notalarıyla dengeleniyor. Amber, sıcak misk ve İngiliz gülleri ile dengelenmiş bir yasemin harmanı ile Pour Paris, öpülesi bir koku.Tom Frank Pour Paris

 Pour Paris onu kullanan kadın gibi farklı görünüyor. Birçok genç kokunun aksine, Pour Paris geçici bir heves değil. Tom Frank genç kadınların parfümden taleplerini anlıyor ve müşterilerine diğer markaların bakmadığı bir gözle bakıyor. Pour Paris, mükemmel denge.

Tom Frank Reina De NocheTom Frank Parfüm

Reina De Noche, dünyanın en çekici kokulardan biri olarak ün yapmış bir koku. Büyüleyici yapısıyla kadınların duyusal ve kadınsı doğasına hitap ediyor. Adından da anlaşılacağı gibi, Reina De Noche kullanıcısına kraliçe gibi davranılmasını talep ediyor. Tıpkı parfümün kullanıcısı gibi, Reina De Noche de reddedilemiyor.

Reina De Noche, benzersiz ve beklenmedik bir koku yaratmak için bitkisel amberden yoğun bir destek alıyor. Çiçek ve meyveler, güçlü bir koku için şehvetli misk notası ile birleşiyor. Aynı zamanda, manolya, şakayık ve nilüfer çiçeğinin kararlı ahengi Reina De Noche’yi gerçekten unutulmaz bir parfüm haline getiriyor.Tom Frank Reina De Noche

 Reina De Noche, özel biri olduğunu kimseden gizleme çabası olmayan kullanıcının bir lüks banyosu içinde yıkanmasına olanak tanıyan bir şişede sunuluyor. Reina De Noche, kendinizi ya da sevdiğiniz bir kişiyi şımartmak için harika bir fırsat.

Tom Frank Black JasmineTom Frank Parfüm

Geçmiş zamanlarda kadın ruhunun anlaşılması zordu, ancak Tom Frank, Black Jasmine ile bu ruhun özünü şişelemeyi başarmış. Kadının yaşama gücü duyusuna hitap eden Black Jasmine, dişiliğin özünü kutlayan doğal ve etkileyici bir parfüm.

Black Jasmine, benzersiz bir içerik ile farklı bir parfüm. Çiçek kokusu sevenlerin dikkate alması gereken bu parfümden bir parça sıkmak bile kullanıcının çiçeklerle kaplı bir bahçede gibi hissetmesini sağlamayı vadediyor. Black Jasmine’de hakim notalar sümbülteber ve yasemin. Güney Hindistan’da yetişen bir çiçek olan Rangoon sarmaşığı ile geleneksel parfüm yöntemlerine eşsiz bir Tom Frank dokunuşu yapılıyor.Tom Frank Black Jasmine

Black Jasmine, nadide içeriğine yakışan bir şişede sunuluyor. Şişe, verniklenmiş bir sanat eseri gibi görünüyor ve ince porseleni andırıyor. Black Jasmine, şişesinden içeriğine kadar tam bir koku deneyimi ve kullanıcının kendi gücünden ödün vermeden kadınlığını kucaklamasına izin veriyor.

Black Jasmine’i ben de deneme fırsatı buldum ve çiçeksi parfümleri çok seven bir insan olarak tek kelimeyle bayıldım. Genelde çiçeksi kokular çabuk uçar. Ancak bazı çiçek notaları hem daha kolay fark edilir hem de kalıcılıkları yüksektir. İşte Black Jasmine’in sırrı da bu bence. Yasemin ve sümbülteber gibi iki kolay fark edilen ve kalıcılığı yüksek notayı aynı şişede barındırıyor. Bunlara bir de parfümlerde çok sık görmediğimiz bir çiçek olan Rangoon Sarmaşığı eklenmiş. Rangoon Sarmaşığı kendine özgü çiçek kokusunun yanında bir de vanilyayı çağrıştıran bir koku. İşte tüm bu baştan çıkaran, kaliteli notalar bir araya gelince ortaya çıkan bileşim de kaliteli oluyor. Hem kalite kokuyor, hem sıra dışı hem de kalıcı.

Tom Frank Secret FlowerTom Frank Türkiye

Koku ustası Tom Frank tarafından 2018 yılında lanse edilen Secret Flower, kadın parfüm meraklılarına pozitiflik aşılayan, genç ve özgür ruhlu kadınlar için mükemmel bir meyvemsi çiçek parfümü.

Secret Flower, ahududu, frenk üzümü ve kırmızı meyveler gibi parlak notalarla açılıyor. Dip notalarda benzoin, vanilya, karamel ve sandal ağacı kullanıcıya huzur veriyor. Kalp notalardaki yasemin, gül, menekşe, amber ve leylak parfüme parlaklık hissini ve sakinliğini tamamlayan egzotik bir dokunuş katıyor.Tom Frank Secret Flower

Secret Flower’ın egzotik altın kaplama şişesi bir tanrıça için yapılmış bir sanat eseri gibi. Yaratıcısı Tom Frank, bu şişeyi tasarlarken hiçbir masraftan kaçınmamış çünkü Secret Flower kokusu zihinde yaratılmış bir tanrıçadan daha azı değil.

Tom Frank Paris Erkek ParfümleriTom Frank Türkiye

Tom Frank The Black OneTom Frank Parfüm İçeriği

The Black One, dinamik erkekler için dinamik bir koku. Hem duyulara hitap eden hem de şok edici tazelikte ve temiz bir parfüm. Bu parfüm kalabalığa karışıp gidenler için değil ona liderlik edenler için uygun bir parfüm. İşte bu sebeple, gölgeleri terkedin ve The Black One ile geleneksel olandan ayrılın. Karşı konulmaz ve saygın The Black One, başarı için sizi işaret ediyor.

The Black One parfümde Yeni Kaledonya sandal ağacının kokusuyla parlak bahar notaları zıtlık yaşıyor. Odunsu toprak kokuları ve taze turunçgil kokuları, derinden karmaşık bir koku yaratmak amacıyla birleşiyor. Simya benzeri bir dönüşüm içinde topraksı tonlar ve ilkbahar benzeri tonlar arasındaki keskin zıtlık, Tonka fasulyesi ve vanilyanın kalp notaları ile çözülüyor.Tom Frank The Black One

The Black One’ın yaratıcıları bu parfümü herhangi bir parfümden daha fazlası olarak tasarladılar; o aslında parfüm sanatının bir eseri. Altın renkli şişe içerdiği seçkin malzemeleri temsil ederken şişe tasarımı da lüksü en pratik şekliyle sunuyor. The Black One, oyunun zirvesindeyken muhteşem arzularını şımartan modern erkek için.

Tom Frank Last ShotTom Frank Paris

Koku ustası Tom Frank’ın eşi benzeri görülmemiş bir başarısı olan Last Shot, cüretkar ismine göre tasarlanmış bir parfüm. Last Shot, insana atalarını hatırlatarak, doğal odunsu kokusuyla insanın vahşi ruhunu uyandırıyor. Lost Shot’ın karmaşıklığı, Reggio di Calabria Bergamot notalarının ambroksanla birleşmesiyle öne çıkıyor. Bu parlak ve cesur karışım, doğal topraksı koku tonlarıyla beraber insanın ilkel koku anılarına hitap eden narin ambergris tonları da içeriyor. Lost Shot, kullanıcısını en yüksek zirvelere taşınmayı garanti ediyor.

 Last Shot, ahşabın ve tatlılığın keskin bir bileşimi. Asla zorlayıcı olmayan, yine de nazik bir şekilde ikna edici bir parfüm. Last Shot’ı kullanan erkek, hükmeden ve sorumluluk sahibi erkektir. Tom Frank, ambergrisin odunsuluğu ve meyve ağaçlarının çiçek kokuları arasındaki geçişi dalga dalga sağlıyor. Bu parfüm, iş ve eğlencenin birbirine karıştırılmasının asla bir sorun olmadığını kanıtlıyor.Tom Frank Last Shot

 Şık altın renkli şişe, şişe içindeki kokunun sadeliğiyle tezat yaratıyor. Last Shot kullanan erkek hafta boyunca şehirli bir iş adamı iken hafta sonu gözü kara bir kaşif gibi. Bir parfüm olarak Last Shot, kozmopolit bir şehirde rol alması gereken bir erkeğin içinde taşıdığı özgür ruhlu doğa aşığı erkekle arasındaki ayrımı başarılı bir şekilde dile getiriyor.

Tom Frank Good ManTom Frank Parfüm

Good Man, klasik erkekler için şıklığı cesurlukla dengeleyen klasik bir parfüm. Good Man aslında tam da parfüm isminin vadettiği gibi bir parfüm. Bu parfümü kullanan erkek, sadece iyi bir erkeğin olabileceği tarzda baştan çıkarıcı olmalıdır.

 Good Man, Tonka fasulyesinin gücü ile başarılı oluyor. Kokunun temelini oluşturan bu ton aynı zamanda dominant erkeğin de baskın tonu oluyor. Ancak parfümde Tonka fasulyesi tek başına rol almıyor. Bu sofistike kokuda birçok karmaşık unsuru vurgulamak için odunsu notalar ve kakule notaları yardımcı oluyor.Tom Frank Goodman

Dünyanın en zengin erkeklerinin farklı olma arzusunu tatmin etmek, Good Man’i yaratma konusunda Tom Frank’e ilham olmuştur. Good Man, iyi erkeklerin hak ettiği lüks yaşam tarzını yansıtıyor. Şişesi de tıpkı onu kullanan erkek gibi baştan çıkarıcı ve anlamlı. Good Man, doğru izlenimi nasıl yaratacağını bilen erkekler için isabetli bir seçim.

 Tom Frank InsoliteTom Frank Türkiye

Insolite, seçkin bir el yapımı Tom Frank kokusu. Büyük Roma imparatorlarından esinlenerek, tarihe saygı gösteren bu parfüm az sayıda seçkin kişi için yaratılmış. Hiçbir zaman seri üretilmemiş olan Insolite, Fransızca adının öne sürdüğü kadar eşsiz olan erkekler için birinci sınıf bir parfüm.

Üst notalardaki taze bergamot Insolite’a kendine özgü bir çekicilik verirken, arka tonlardaki Frenk üzümü yaprağı, elma ve ananas kullanan kişiyi cennet güzelliğinde bir adaya taşıyor. Orman meyveleri kokuları ile iç içe geçmiş yasemine odunsu notaların zıtlığı eşlik ediyor. Insolite, güçlü bir tropikal koku yaratmak için bir araya getirilmiş karmaşık bir bileşime sahip özel bir parfüm.Tom Frank Insolite

Insolite, kullananın zarafetini ve ayrıcalığını yansıtan bir ambalajla, kendini ortaya koymaktan korkmayan erkek için yaratılmış bir parfüm. Bu koku ile Tom Frank zarif ve başarılı koku geleneğini devam ettiriyor.

Tom Frank Tobacco CrystalTom Frank Parfüm İçeriği

Tobacco Crystal, Tom Frank serisinin en çok satan parfümlerden biri. Londra’dan esinlenilen Tobacco Crystal, başka hiçbir koku ile karşılaştırılamayacak kadar tarifsiz bir sıcaklık ve zenginlik yayıyor. Tobacco Crystal dünya çapında parfüm severler için favori bir seçim.

 Kremsi Tonka fasulyesi, vanilya ve kakao tonları ile derinleştirilen Tobacco Crystal’in temelini oluşturuyor. Tobacco Crystal, tıpkı kullanan kişi gibi, tamamen erkeksi bir parfüm. Başka hiçbir tasarımcı, Tom Frank’in Tobacco Crystal ile yakaladığı gibi erkekliği yakalayamaz.Tom Frank Tobacco Crystal

 Tom Frank’ın klasik kokusu olan Tobacco Crystal, etrafınızdakilere net bir mesaj gönderir: Bu adam tam bir iş adamı. İlk notalar uçup sıra dip notalara geldiğinde parfüm, bu iş adamının erkeksiliğinin gizli taraflarını ortaya çıkarmak için çalışıyor. Tobacco Crystal arka oda toplantılarının, viskinin, puronun ve başarılı iş girişimlerinin kokusu.

 Tobacco Crystal’da benim deneyimlediğim ise Tom Frank’in vadettikleriyle oldukça paralel. Çok net anlamda tatlı, sıcak bir koku. Bu sıcaklığın sebebi parfüm içeriğinde kullanılan vanilya, Tonka fasulyesi, kakao gibi sıcak notalar. Bunların geçişi de oldukça dengeli sağlanmış. İçinde sert ve keskin notalar yok. Çok fazla sürpriz ve tezatlık yok. Kullanılan notalar birbiriyle uyumlu ve bu uyum tonlar arasındaki geçişleri yumuşak kılmış ve koku devamlılığı sağlanmış. İçinde sert ve keskin notalar yok. Bu yönüyle birçok popüler erkek parfümünden ayrılıyor. Prestij, güven ve kararlılık saçan bir koku. Lüksü seven, iş odaklı ve kararlı erkekler için ideal bir seçim olabilir.

Yazıdaki tüm parfümleri havalimanishop.com’dan online olarak sipariş verebilirsiniz.

“Tom Frank Paris Parfümleri” için bir cevap

  1. Black Jasmine’i denemiştim. Akılda kalıcı bir parfümdü, gayet başarılı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sayfa Başı