Koku Parfüm > Parfüm > Taylor Swift En Beğenilen Parfümleri

Taylor Swift En Beğenilen Parfümleri

Yazıya başlamadan önce size biraz Taylor Swift’ten bahsetmek istiyorum. Kendisi 1989 doğumlu, Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve aktrist. Pensilvanya’da büyüdü ve on dört yaşında country müzikteki kariyerine başladı. İlk albümünü 2006 yılında çıkardı ve bu albüm kendi adını taşıyan bir albüm oldu. Albümün üçüncü single çalışması ile Amerika country müzik listesinde bir numaraya ulaşan en genç şarkıcı oldu.

2010 yılında içlerinde Yılın Albümü ödülünün de bulunduğu, dört Grammy Ödülü kazandı. Swift bu ödülü kazanan en genç sanatçı oldu.

Sanatçı Red Tour adlı dünya turnesi kapsamında 2013 ve 2014 yıllarında tüm dünyada konser alanlarını ziyaret etti.
Taylor Swift, akılda kalan nakaratları ve yaşadıklarını anlattığı şarkılarıyla bilinmektedir. Şarkıcılığın yanı sıra söz yazarlığı ile de ödüller almıştır.

Müziğe ek olarak oyunculukla da ilgilenmektedir. Birkaç televizyon dizisinde ve birkaç sinema filminde yer almıştır. Sanat eğitimi, çocuk eğitimi ve doğal afetlerde zarar görmüş kişiler için bağışlar yapmaktadır, LGBT ve hasta çocuklar için kurulmuş kuruluşları desteklemektedir.

Şimdi Taylor Swift En Beğenilen Parfümleri nelermiş bir göz atalım.

Taylor Swift Wonderstruck: Taylor Swift’in ilk parfümü. Parfüm 2011 yılında piyasaya sürüldü ve oldukça beğenildi. Parfüm her ne kadar çiçek-meyve parfümü olsa da içinde odunsu notalar da hissediliyor. Ahududu, vanilya, şeftali, hanımeli, frezya ve sandal ağacının enerji ve mutluluk veren, çekici karışımı. Taylor Swift En Beğenilen ParfümleriWonderstruck parfümünün reklam filmleri de çok beğenilmişti. Tabii Taylor’ın prensesleri kıskandıracak güzelliği ve bu güzelliği daha da ön plana çıkaracak uygun bir kurgu olunca reklamlar da harika olmuştu. Merak edenler için reklamı buraya ekliyorum.

Taylor Swift Wonderstruck Enchanted: 2011’de çıkış yapan Wonderstruck’tan sonra 2012 yılında piyasaya sürülen Wonderstruck Enchanted parfümü de güzel bir başarı yakaladı. Vanilya, kırmızı meyveler, şeker, çarkıfelek meyvesi, frezya, gelincik, şakayık ve champaca çiçeği notaları ile özgün bir koku.Taylor Swift En Beğenilen ParfümleriTaylor Swift Taylor: 2013 yılında piyasaya sürüldü. Kayısı, liçi, mandalina, orkide, manolya, sandal ağacı ve misk. Meyve, çiçek ve ağaç notalarının güzel bir harmanı.Taylor by Taylor Swift

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sayfa Başı