Koku Parfüm > Parfüm > Rihanna En Beğenilen Parfümleri

Rihanna En Beğenilen Parfümleri

Rihanna; 1988 doğumlu, Barbadoslu R&B ve pop şarkıcısı. Bunlara ek olarak söz yazarlığı da yapıyor. Barbados kültür elçisi, video yönetmeni, moda ikonu, moda tasarımcısı ve aktris. 7 yaşında şarkı söylemeye başlayan, 15 yaşında iki sınıf arkadaşıyla beraber müzik grubu kuran Rihanna’nın hayatı müzik yapımcısı Evan Rogers’la tanışınca değişiyor. Bu dönemde 4 demo şarkı çıkaran Rihanna’nın, sesini beğenen Def Jam Kayıt Şirketi’nin patronu Jay-Z, Rihanna ile hemen çalışmalarına başlıyor.

2007 yılında çıkarttığı Good Girl Gone Bad albümünde imaj ve tarzını değiştirerek muhteşem bir çıkış yapan Rihanna, kendinden her yerde söz ettirmeyi başarıyor ve 2008 yılının Divası seçiliyor.
3.2 oktavlık sesiyle Rihanna “Hate That I Love You” şarkısının bir canlı performansında bir nota üzerinden hiç bozmadan 8 saniye giderek kendi rekorunu kırmıştır.
Dünya’da en çok dijital satış sayısına sahip kişidir. 18 Mart 2011 tarihine kadar sadece Amerika’da 10 milyon albüm, 28 milyondan fazla single satmıştır. Top 50 Digital Songs listesinde en çok satan ve en çok şarkısı olan isim olarak da rekor sahibidir.
Karayipler’in güneyindeki bağımsız ada ülkelerinden biri olan Barbados’ta doğduğundan yazımın başında bahsetmiştim. Doğduğu yerle hala bağlarını koparmayan Rihanna, Barbados’un birçok defa tanıtımını yapmış ve 2007 yılında “Barbados Turizmi”nin resmi yüzü olmuş. Kendisi şu anda “Barbados’un En Genç Kültür Elçisi” ünvanını da taşıyor. Barbados’ta, Rihanna’nın doğum gününden bir gün sonrası “Rihanna Günü” olarak kutlanıyor ve o gün Barbados’un resmi tatil günü olarak da kabul edilmiş. 2008 yılı Şubat ayında Rihanna Grammy ödülü alırken teşekkür konuşması için sahneye çıktığında ülkesinden onur duyduğunu da belirtti. Rihanna hem ülke tanıtımında yer alıyor hem de Barbados hükümeti ile çalışıyor ayrıca hayır işleri için konserler de veriyor.
Rihanna’dan bu kadar bahsettikten sonra bir de ülkemizde de çok sevilen Rihanna En Beğenilen Parfümleri listemize geçiyorum.

Nude by Rihanna: Orkide, guava meyvesi, armut ve sandal ağacının muhteşem bileşimi. Genç kızların oldukça rağbet ettiği bir parfüm.Rihanna En Beğenilen ParfümleriRebelle by Rihanna: Farklı bir koku istiyorsanız bu koku tam size göre. İçerisinde kakao, kahve, paçuli, çilek, zencefil ve amber notaları bulunuyor. rihanna parfüm yorumlarıReb’l Fleur by Rihanna: Hindistan cevizi kokusunu seviyorsanız hoşunuza gitme olasılığı çok yüksek olan bir parfüm. İçerisinde Hindistan cevizi, vanilya, şeftali, paçuli ve misk bulunuyor. Tatlı bir hissiyatı olan, kalıcılığı da çok yüksek bir parfüm. Türkiye’de en çok satılan Rihanna parfümü. 2011 yılında piyasaya çıkan parfüm Rihanna’nın bütün çekiciliğiyle boy gösterdiği  tanıtım reklamıyla da çok konuşulmuştu. Reklamı yazının sonuna ekliyorum. İki dakikalık bu uzun reklamda ilginç olan birkaç nokta birinci dakika bittiğinde reklam geri sarıyor ve bir dakika daha bu şekilde devam ediyor. Reklam pazarlama dünyasında çok başarılı bulunsa da reklam içinde kullanılan “Bad Feels so Good” ve “Good Feels so Bad” cümleleri ile de gençlere yanlış mesaj verildiği öne sürülerek eleştiri de almıştı. Peki bu kadar bahsettiğimiz bu Rihanna parfümü nerede satılıyor derseniz ona da cevabım Douglas parfümeri mağazalarında bulabilirsiniz olacak. Rihanna Reb'l Fleur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sayfa Başı