Koku Parfüm > Parfüm > Paris Hilton En Beğenilen Parfümleri

Paris Hilton En Beğenilen Parfümleri

Paris Hilton En Beğenilen Parfümleri
Dünyanın en çok merak edilen ve en çok takip edilen kadınlarından biri olan Paris Hilton, adını ve soyadını taşıyan markasıyla da ilgi odağı olmaya devam ediyor. Markanın parfüm kategorisinde en çok beğenilenleri aşağıda listeledim.
Paris Hilton Can Can: Sert ve iddialı meyvemsi bir açılışı olan, ancak sonrasında yumuşayan ve çiçeksi yanını ortaya koyan bir parfüm. Şeftali, frenk üzümü ve amber notalarının hissedildiği parfüm, iş yerinde kullanmak için ideal.

Paris Hilton Can Can

Paris Hilton Paris Hilton: Tam bir çiçek-meyve kokusu ve oldukça çekici. Elma, şeftali, kavun, frezya, mimoza, yasemin, sandal ağacı, ylang ylang ve meşe yosunu notalarının çekici ve orijinal birleşimi.Paris Hilton En Beğenilen ParfümleriParis Hilton Passport Paris: Vanilya, kırmızı meyveler, şeftali, gardenya, hanımeli ve amber notaları ile oldukça kadınsı bir parfüm.Paris Hilton parfüm yorumlarıParis Hilton Siren: Hafif notalara sahip olan Siren, bulutsu bir koku. Frangipani, vanilya, kayısı, misk ve sandal ağacı içeren parfüm romantik ve kadınsı kokmak isteyen kadınlar için ideal.Paris Hilton parfüm yorumlarıParis Hilton Fairy Dust: Parfümün ismi olan “Fairy Dust” peri tozu anlamına geliyor. Parfüm, içeriğinde kullanılan notaların bir çoğu çiçeksi ve tatlı notalar. Portakal çiçeği, gardenya, misk, nilüfer, şeftali, paçuli ve vanilya buketinin tatlı ve çiçeksi notalarıyla kendinizi bir peri masalında hissetmek istiyorsanız denemelisiniz.Paris Hilton Fairy Dust

“Paris Hilton En Beğenilen Parfümleri” için bir cevap

  1. İyi günler Paris hilton bayan parfüm elinizde orjinal varsa yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sayfa Başı