Koku Parfüm > Parfüm > Paco Rabanne Ultraviolet

Paco Rabanne Ultraviolet

Paco Rabanne Ultraviolet
Piyasaya Sürüldüğü Yıl: 1999
Parfümör: Jacques Cavallier
Üst Notalar: Kayısı, kişniş, karabiber, badem, kırmızı biber, Brezilya gül ağacı.
Orta Notalar: Osmantus, gül, yasemin, menekşe.
Dip Notalar: Paçuli, amber, sedir ağacı, vanilya.
Mevsim: Bahar aylarında, kışın ve hatta çok sıcak olmayan yaz günlerinde kullanabilirsiniz.

Gündüz/Gece: Hem gündüz hem gece kullanımı uygundur.Ultraviolet Bayan Parfüm İçeriği
Hissiyatı/Etkisi: Farklı, benzersiz, fütüristik. Paco Rabanne Ultraviolet’yi üç kelimeyle anlatacak olsak bu üç kelime kesinlikle doğru kelimeler olurdu. Oldukça kadınsı, pudramsı ve çiçeksi bir koku. Açılışındaki keskin biber kokuları yavaş yavaş kendini çiçek kokularına bırakıyor. Kendine has bir tatlılığı var ancak bu tatlılık şekerimsi bir tatlılık değil ve ben buradayım diye bağırmıyor. Daha çok yumuşak bir tatlılık ve siz bu tatlılığa kendinizi kaptırdığınızda aslında bir yandan da duyduğunuz notalar değişiyor.

Duyduğunuz yeni notalar da sizi rahatsız etmiyor elbette. Aksine odunsu dip notalar da parfüme bir derinlik katıyor. Kullanan kişilerin yorumlarına göre kokunun kalıcılık puanı çok yüksek, bu da parfüme bir artı puan daha vermemizi sağlıyor. Hem gündüz hem gece kullanımına uygun bu parfümün altı saate yakın kalıcılığı var. Aslında her mevsime uyabilecek bir koku ancak istisnai bir durum var, kokuyu yazın çok sıcak günlerde ya da nem oranının çok yüksek olduğu yaz günlerinde kullanırsanız biraz ağır hissediliyor.

Işık saçan, neşe yayan, parlak ve özgün bu koku, tam bir parti kokusu. Özellikle erkeklerin bayanlar üzerinde çok beğendiği kokulardan biri olan Paco Rabanne Ultraviolet’yi kullanırken parfümünüzün adının sorulmasına hazırlıklı olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sayfa Başı