Koku Parfüm > Parfüm > Nina Ricci L’Extase

Nina Ricci L’Extase

Nina Ricci L’Extase
Piyasaya Sürüldüğü Yıl: 2015
Parfümör: Francis Kurkdjian
Üst Notalar: Pembe biber, şeftali, armut.
Orta Notalar: Gül, yasemin, beyaz çiçekler, ahududu.
Dip Notalar: Siam benzoin, Virjinya sediri, misk, amber, karamel, paçuli, vanilya.
Mevsim: Sonbahar ve kış mevsimlerinde rahatça kullanabilirsiniz.
Gündüz/Gece: Gece
Hissiyatı/Etkisi: Nina Ricci L’Extase, dünyanın en başarılı parfümörlerinden biri olan Francis Kurkdjian tarafından yaratıldı. Parfümü tasarlarken bir kadının fantezilerinden ilham alınmış. Reklam kampanyasında kadınlar “fantezilerini serbets bırakmaya” davet ediliyor ve tutkularının peşinden giden kadın imajının altı çiziliyor.
Nina Ricci L’Extase şişesi, Nina Ricci’nin efsanevi küçük abiye çantalarına benzetilerek küçük bir gece çantası imajı verilmiş. Şişenin boyun kısmında siyah saten bir kurdele kullanılmış ve oldukça şık bir görünüm elde edilmiş.

Nina Ricci L'Extase
Parfümün tanıtım yüzü yine Nina Ricci markası gibi Fransız olan ünlü model Laetitia Casta. Tanıtım için markanın web sitesinde de yayınlanan oldukça iddalı bir reklam filmi çekilmiş. Reklamda Laetitia Casta’ya İspanyol aktör Quim Gutiérrez eşlik ediyor. Yaklaşık bir dakika süren filmin sonunda ekranda hikayenin sonunu sizin nasıl bitirmek istediğinize dair bir soru ve cevap olarak dört farklı seçenek çıkıyor. Tüm seçenekler için çekim yapılmış ve isterseniz kendi hayal ettiğiniz sonu izleyebiliyorsunuz. Tabii bu imkan sadece Nina Ricci’nin kendi web sitesinde var. Merak edenler için link aşağıda.

Açılan sayfada üstten ikinci videoya tıklayınız, THE ENDINGS.

L’Extase, taze, tatlı ve sulu meyvelerin kokusu ile açılıyor, beyaz çiçeklerle devam ediyor. Misk, karamel, paçuli, vanilya gibi tatlı notalar ile kapanış yapıyor.
Ancak L’Extase’ı deneyenler reklam kampanyasında öne çıkarılan seksi ve erotik parfüm imajıyla ürünün çok da örtüşmediğini söylüyorlar. Kullanıcı yorumlarına bakarsak son yılların moda parfüm tarzı olan şekerli, meyvemsi parfümlere bir yenisi daha eklenmiş gibi. Avantajlı yanı ise kalıcılık ve fark edilirlik konusunda beklenenin de üzerinde performansı. Eğer günümüzün modası olan şekerli, meyvemsi parfümleri seviyorsanız kalıcılık konusunda tam not almış bu parfümü deneyebilirsiniz.
Tarz sahibi, bağımsızlığına düşkün, tutkulu ve duygularını açığa çıkarmaktan korkmayan kadının kokusu olarak tanımlayabileceğimiz Nina Ricci L’Extase’ı 30, 50 ve 80 ml’lik seçeneklerle EDP formunda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sayfa Başı