Koku Parfüm > Parfüm > Narciso Rodriguez Narciso

Narciso Rodriguez Narciso

Narciso Rodriguez Narciso
Piyasaya Sürüldüğü Yıl: 2014
Üst Notalar: Gardenya, gül.
Orta Notalar: Misk.
Dip Notalar: Vetiver, sedir.
Mevsim: Sonbaharda ve kışın rahatça kullanabilirsiniz.
Gündüz/Gece: Gündüz kullanımına uygun.Narciso Rodriguez Narciso
Hissiyatı/Etkisi: Hem çok seksi hem de çok naif olabilen çok az koku vardır, Narciso Rodriguez Narciso onlardan biri olmayı başarabilmiş bir parfüm. Bu parfümü kullanırken kendinizi hem masum bir melek gibi hem de cazibesiyle ön planda olan iddialı bir kadın gibi hissedebilirsiniz.
Narciso Rodriguez Narciso, Narciso Rodriguez’in 2014 yılı sonlarında çıkışı yapılan, uzun yıllardır üzerinde çalışılan iddialı parfümü. Firma, Narciso Rodriguez Narciso için “baştan çıkarmanın somut hali” şeklinde bir tanımlama kullanarak iddiasını ortaya koyuyor. Narciso Rodriguez Narciso, zerafeti duygusallık ile birleştiren, gizemli ve çekici bir koku.
Üst notalarda gül ve gardenya ile başlayan parfüm, misk ile birleşerek dip notlarda vetiver ve sedire bırakıyor yerini. Koku, içerisinde dengeli bir zıtlık barındırıyor. Keskin ve maskülen odunsu notalar ile yumuşak ve feminen beyaz çiçeklerin cesur bir karışımı.

Kokunun kalp notasındaki misk ise neredeyse kokunun sembolü oluyor. Parfüm sıkıldıktan yaklaşık yarım saat sonra kendini hissettirmeye başlayan misk, kokuya sıcaklık ve seksapel katıyor.
Parfümün tasarımcısı, Narciso Rodriguez Narciso’yu tasarlamadan önce kafasındaki fikrin “bir erkeğin başını döndürecek derecede seksi bir koku yaratmak” olduğunu söylüyor. Kullanıcı geri dönüşlerine bakılırsa da tasarımcı amacına ulaşmış görünüyor.
Oldukça sade bir şişe tasarımı olan Narciso Rodriguez Narciso, markanın tüm parfümlerinde koruduğu sade şişe çizgisinden vazgeçmemiş. Parfümün tanıtım yüzü olan Raquel Zimmermann, reklamlarda olabildiğince doğal ve sade ancak seksi görünüyor. Bu da kokunun vadettiği imaj ile oldukça örtüşüyor. Sade ve elegan bir görünüm ancak duygusal ve seksi bir tavır.
Narciso buram buram ben buradayım diye bağırmıyor. Ancak yakınınızdakilerin duyabileceği, oldukça temiz, pudramsı, sıcak ve elegan bir imajı olan bir parfüm. Özel davetler, ilk buluşmalar gibi kendinizi seksi ve feminen hissetmek istediğiniz durumlar için ideal koku diyebiliriz.
Kalıcılık konusuna gelecek olursak, oldukça iyi bir kalıcılığa sahip. Misk kokusu üç dört saat boyunca kendini hissettirirken, dip notalarda bulunan vetiver ve sedir neredeyse yarım gün boyunca hissediliyor.
Narciso, kalabalıktan farklı durarak günümüz trendlerinin dışında kalmayı başarabiliyor. Elegan, sofistike, hoş, genç, masum ve seksi bir koku.
Son yılların en sıradışı kokularından, denemeye değer.
Ürünün reklam videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sayfa Başı