Koku Parfüm > Parfüm > Michael Kors Gold Collection Altın Renklerinde 3 Yeni Parfüm

Michael Kors Gold Collection Altın Renklerinde 3 Yeni Parfüm

Michael Kors 2015 yılı ortalarında Michael Kors Gold Collection adını verdiği, altının en çok sevilen üç tonundan ilham aldığı koleksiyonunu piyasaya sürdü. Sarı altın, pembe altın ve beyaz altın tonlarında üç farklı şişede üç yeni parfüm bu koleksiyonu oluşturuyor. Şimdi gelelim bu üç ışıl ışıl parfümü yakından tanımaya. 🙂

Michael Kors Gold Parfüm

 

Michael Kors Gold Collection 24K Brilliant Gold Eau De Parfum
Michael Kors, koleksiyonun 24K Brilliant Gold adlı parfümünü tanıtırken “Bir kadın göz kamaştırmayı kafasına koyduğunda sarı altını tercih eder.” diyor.

Feminen ve baştan çıkarıcı bir koku olarak tanımlanan Michael Kors Gold Collection 24K Brilliant Gold, mandalina, taze çiçek buketi, ahşap notaları ve kremsi notalar içeriyor. Taze çiçek buketinin içinde nelerin olduğu basın bülteninde açıklanmasa da daha çok yasemin kokuları gelecek burnunuza.

Kısaca mandalina – ahşap – yasemin kokusunun güzel bir harmanı diyebiliriz bu parfüm için. İlkbahar ve sonbahar için uygun bir koku ve bence iş yeri kullanımı için de çok uygun.

Michael Kors Gold Parfüm

Michael Kors Gold Collection Rose Radiant Gold Eau De Parfum
Michael Kors, Michael Kors Gold Collection Rose Radiant Gold parfümünün tanıtımını yaparken de “Bir kadın romantik hissettiğinde eli gül rengi altın tonuna gider.” diyor. “Umut veren ve hipnotize” olarak da tanımlanan Rose Radiant Gold, ışıldayan baharatlar, zengin çiçekler ve nazik misk ile duyuları harekete geçiren bir koku. Rose Radiant Gold keskin bir baharat kokusuyla açılıyor, sonra çiçekler çıkıyor ortaya ve en sonunda misk ile kapanış yapıyor. Misk etkisinin daha baskın olduğu bu kokuyu “misk severlere” önerebilirim.
pizmit.com
Michael Kors Gold Collection White Luminous Gold Eau De Parfum
Michael Kors, Michael Kors Gold Collection White Luminous Gold Eau De Parfum parfümünün tanıtımını yaparken de “Bir kadın uykudan uyandığında kendini güçlü hissediyorsa o gün beyaz altın seçecektir.” diyor. Işıldayan, duygulara hitap eden, parlak, kokusuyla sarhoş eden White Luminous Gold, tam bir armut – yasemin – kehribar patlaması. Bu parfüm aynı zamanda oryantal – çiçek parfümleri sınıfına girebilir. Armut kokusunun belirginliği gittikten sonra bol bol yasemin ve kehribar duyacaksınız. Serin havalara, hatta kışa daha uygun olacağını düşünüyorum. Kalıcılığı çok fazla değil ama zengin ve gösterişli bir koku olduğunu söyleyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sayfa Başı