Koku Parfüm > Parfüm > Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh
Piyasaya Sürüldüğü Yıl: 2011
Üst Notalar: Greyfurt, ahududu, armut, yeşil notalar.
Orta Notalar: Yasemin, gül, menekşe, liçi, elma çiçeği.
Dip Notalar: Misk, sedir ağacı, erik.
Mevsim: İlkbaharda ve yazın rahatça kullanabilirsiniz.

Gündüz/Gece: Gündüz kullanımına uygun.Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh
Hissiyatı/Etkisi: Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh, tam da ismi gibi bir parfüm. “Çok Taze Su” anlamına gelen “Eau So Fresh” ile hissedeceğiniz şey tam olarak da bu. Tazelik, enerji, mutluluk!
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh, Marc Jacobs’un sevilen bir diğer parfümü olan Marc Jacobs Daisy’ye göre farklı notalar içeriyor ve bu farklı notalar ile Daisy’ye göre biraz daha canlı, biraz daha taze bir ürün ortaya çıkıyor. Ayrıca Daisy Eau So Fresh, Daisy’ye göre daha genç bir yaş grubuna hitap ediyor.
Oldukça genç, feminen, temiz, modern bir parfüm. Enerji dolu, eğlenmeyi seven, romantik ve neşeli genç kızlar için ideal.

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh parfüm yorumuMarc Jacobs Daisy Eau So Fresh çarpıcı şişe tasarımıyla da göz dolduruyor. Harika şişesiyle mükemmel bir hediye olabilecek bir parfüm.

Daisy Eau So Fresh, taze, mutluluk veren bir meyve-çiçek kokusu. Ahududu ve greyfurt notalarıyla taze bir açılış yapıyor sonrasında daha çiçeksi ve pudramsı bir tarzla devam ediyor.

Çiçeksi notalar olarak menekşe, gül ve yasemin tercih edilmiş. Meyve ve çiçek kokularının mükemmel dengesi denebilecek parfümde ayrıca liçi, elma çiçeği ve misk de kullanılmış. İlk iki üç saat boyunca yoğun bir şekilde hissedilen ahududu kokusundan sonra gül ve menekşe kokusu yeşil notalar ile birlikte karşımıza çıkıyor. Şekerli olmayan, yarı-tatlı hoş bir koku. İlkbaharda ve yazın kullanım için ideal seçim.
Parfümü kullananlar özellikle kıyafetler üzerindeki kalıcılığın inanılmaz derecede iyi olduğunu söylüyorlar.
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh, kadınlar, erkekler ve hatta çocuklar tarafından bile çok beğenilen bir parfüm. Kokuyu duyan çocukların “Bu kadar lezzetli kokan şey ne acaba?” şeklinde tepki verdikleri oluyormuş. Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh’i kullanırken çevrenizden iltifat almaya hazırlıklı olun.
Bu parfümü iş toplantılarınızda, özel davetlerde, iş yerinde, okulda kısaca istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.
Eğlenceli, lezzetli ve hayat dolu Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh’i denemek için ilkbaharın bu ilk günleri harika zamanlama olabilir.
Ürünün tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sayfa Başı