Koku Parfüm > Parfüm > Lolita Lempicka Sweet

Lolita Lempicka Sweet

Lolita Lempicka Sweet
Piyasaya Sürüldüğü Yıl: 2014
Parfümör: Anne Flipo
Üst Notalar: Şeker, vişne.
Orta Notalar: İris (süsen), kakao, melek otu.
Dip Notalar: Misk, kaşmir ağacı.
Mevsim: Sonbaharda ve kışın rahatça kullanabilirsiniz.
Gündüz/Gece: GeceLolita Lempicka Sweet
Hissiyatı/Etkisi: Lolita Lempicka Sweet, kırmızı şık şişesiyle 2014 yılı sonlarında hayatımıza girdi. Tabii ki Lolita Lempicka’nın artık bir klasik olmuş elma şeklindeki şişesi, kırmızı renkte yeniden dizayn edildi ve bu yeni lezzetli kokuya özgü çarpıcı bir şişe elde edildi.
Lolita Lempicka markası genellikle gurme tarzda, insanda tadına bakma isteği uyandıran kokuları ile ünlü. Bu defa da tarzının dışına çıkmamış ve insanda iştah uyandıran tam bir gurme parfüm yaratmış.
Parfümü ilk kokladığınızda vişne likörüne ya da vişne şurubuna benzetme ihtimaliniz çok yüksek.

Parfümör Anne Flipo orta notalarda iris, kakao ve melek otu gibi farklı notalar kullansa da ne yazık ki bu notalar kendini çok gösteremiyor ve parfüm vişne, şeker ve misk notalarının baskınlığının hissedildiği tatlı bir parfüm olarak kalıyor. Bu haliyle Lolita Lempicka Sweet, şekerli koku seven genç kızlar için iyi bir seçenek olabilir.

Lempika lolita kırmızı

Lolita Lempicka Sweet’in yaratıcısı Anne Flipo parfümle ilgili kendisiyle yapılan röportajda şunları söylüyor. “Lolita Lempicka Sweet’i tasarlarken zengin ve güzel bir koku yaratmak istedik. Kakao kulllanarak kokudaki bütün tatlılığın ve gurmeliğin üzerine bir miktar acılık kattık. Bu da parfümü daha sofistike, zengin ve nitelikli yaptı.

Kullandığımız melek otu, parfüme hafif yeşil bir tarz veriyor ve onu özgün kılıyor. Misk ile parfümü daha derin ve daha uzun süre kendini hissettiren bir kokuya dönüştürmüş olduk.”
Fark edilirliği ve kalıcılığı oldukça yüksek olan Lolita Lempicka Sweet’i 30, 50 ve 80 ml’lik seçeneklerle EDP formunda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sayfa Başı