Koku Parfüm > Parfüm > Lancome La Vie Est Belle

Lancome La Vie Est Belle

Lancome La Vie Est Belle
Piyasaya Sürüldüğü Yıl: 2012
Parfümör: Olivier Polge, Dominique Ropion ve Anne Flipo
Üst Notalar: Siyah Frenk üzümü meyvesi, armut.
Orta Notalar: İris, yasemin, portakal çiçeği.
Dip Notalar: Paçuli, tonka fasulyesi, pralin, vanilya.
Mevsim: Sonbaharda ve kışın rahatça kullanabilirsiniz.

Gündüz/Gece: Hem gece hem gündüz kullanımına uygun.Lancome La Vie Est Belle
Hissiyatı/Etkisi: Lancome La Vie Est Belle isminden de anlaşılabilecek bir temayla yola çıkıyor.  “La Vie Est Belle” Fransızca “Hayat Güzeldir” anlamına geliyor. Bu parfüm, bilindik kalıplardan uzak kalmayı tercih ederek mutluluğa kendi penceresinden bakan, kendi seçimleriyle mutlu olan, doğal ve sade güzelliği benimseyen kadının kokusu. Koku; küçük şeylerle mutlu olabilen, güzelliklerden ilham alabilen bir bakış açısını temsil ediyor.
Siyah frenk üzümü, yasemin ve tonka fasulyesinin kadifemsi, şekerli ve çiçeksi harmanı.

Çok baskın bir kokusu olmayan ve elde edilmesi zor olan iris çiçeğinin bu parfümde hissedilebiliyor olması da parfümü asil, özgün, farklı ve pahalı kılıyor. Ayrıca parfümün fark edilirliği o kadar iyi ki her hangi bir zamanda birisi üzerinde duyduğunuzda kolaylıkla tanıyabiliyorsunuz.

Cezbedici, kadınsı, tatlı ve hoş bu parfüm meyvemsi, sakızımsı bir şekilde açılıyor. Lezzetli ve büyüleyici bir koku almış olmanın verdiği merakla parfüme kapılıyorsunuz. Zamanla daha pudramsı, yumuşak bir kokuya dönüşüyor ve meyveli koku hissiyatı azalıyor. Zaman ilerledikçe paçuli kokusu da hissediliyor ancak çok yoğun olmayan bir şekilde hissediliyor. Lancome La Vie Est Belle Parfüm Yorumları

Ustaca tasarlanmış bu parfümü kullanırken kendinizi güzel, büyüleyici, tatlı, duyusal ve tatlı bir bulut içinde hissedeceksiniz. Şekerli hissiyatın etkin olduğu bu koku, şekerli parfüm hayranı iseniz tam size göre ancak eğer tatlı koku sevmiyorsanız uzak durabilirsiniz.

Hem çok kalıcı hem de iddialı bu kokunun neredeyse tüm gün üzerinizde kaldığı söylenebilir. Lancome La Vie Est Belle uygulandıktan yaklaşık iki saat sonra oturuyor ve bu koku neredeyse tüm gün boyunca devam ediyor.
Parfümü deneyenlerin bir kısmı olgun bir duruşu olduğunu, ağırbaşlı bir parfüm olduğu da söylese de yirmi beş yaşın altında olup Lancome La Vie Est Belle hayranı olan ve tutkulu bir şekilde kokuyu kullanan bir kitle de yok değil. Bu sebeple de yaşsız bir koku olduğunu söyleyebilirim.

La Vie Est Belle’in şişesi sade bir tasarıma sahip ancak oldukça şık ve albenili. Özellikle gülümseyen kadın dudağının aldığı şekli veren yukarı kıvrılmış yay hattı parfümün vadettiği mutlu ve pozitif kadın imajıyla bütünleşiyor.
Kokunun çağrıştırdığı kadın imajını özetlemek gerekirse; sofistike, feminen, karizmatik ve mutlu kadın.

Bu imaja uygun bir şekilde parfümün reklam yüzü olarak Julia Roberts’ın seçilmiş olması da çok başarılı. Julia Roberts dünyanın en çok kazanan kadınlarından biri. Aynı zamanda akıllı, kendine güvenen, sofistike, sıcak, neşeli bir kadın.

Genellikle yoğun ve baskın parfümler gece kullanımı için tavsiye edilse de La Vie Est Belle gündüz kullanımında da tuhaf kaçmıyor. Kokuyu kullandıktan sonraki gün bile kıyafetlerinizde hissedebilirsiniz. Tabii kesinlikle satın almadan önce kendi teninizde denemelisiniz. Bu kadınsı ve seksi kokuyu kullandığınız zaman özellikle beylerden iltifat almaya hazır olun.

Julia Roberts’ın muhteşem güzelliğiyle birlikte ürün reklam videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sayfa Başı