Koku Parfüm > Koku > Koku Buketleri

Koku Buketleri

Koku BuketleriKoku Buketleri

Oryantal – Çiçek: Hafif ama derin, zengin ve renkli. Doğanın uyarıcı imajı. Çiçek, baharat ve esanslar bütünlüğüne eklenmiş ince vanilya elementleri ile kokular hem gündüz hem gece kullanımına uygundur. Duygulu, sofistike ve kadınsı görünmek için idealdir.

Koku BuketleriÇiçek Buketi: Hafif çiçeksi ve sonuna kadar kadınsı oluşumundaki çiçek yoğunluğu ve tazelik, bu kokuları günün ve gecenin her saatinde kullanılmak üzere popüler kılar. Kadınsı ve romantik veya coşkulu ve enerjik görünmek isteğinize göre çiçek kokuları edinebilirsiniz.

Koku Buketleri

Okyanus – Çiçek: Okyanusların kokusu ve denizi anımsatan ferah bir zindelik. Çiçeksi alt tonlar, ozonla dost serinlik ve tazeliğin karşı konulmaz uyumu günlük kullanım için bu kokuları ideal kılar. Kendinizi, özgür, bağımsız ve hayat dolu hissettiğiniz anların tercihi.

 Meyve – Çiçek: Meyve tonlarında parlaklık, tazelik ve modernlik. Meyve ve çiçeğin keskin uyumu bu kokuları tüm zamanlar için baştan çıkarıcı yapar. Özgüveninizin yüksek olduğu, kendinizi daha çekici hissetmek istediğiniz anlarınıza özel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sayfa Başı