Koku Parfüm > Parfüm > Justin Bieber En Beğenilen Parfümleri

Justin Bieber En Beğenilen Parfümleri

Justin Bieber En Beğenilen Parfümleri
Justin Bieber 1994 doğumlu, Kanadalı pop şarkıcısı, şarkı yazarı ve oyuncudur. Justin Bieber’a ünlü olma yolculuğunda en büyük katkıyı annesi yapmış. Daha henüz lise öğrencisi bile değilken katılmış olduğu şarkı yarışmalarında dereceler aldığından annesi oğlunun başarılarını biraz da duyurmak için kayıtlarını Youtube’a yüklüyor. Bir gün Scoot Braun isimli ünlü bir yapımcı başka bir sanatçının videosunu ararken yanlışlıkla Justin’in videosuna tıklıyor ve çok beğeniyor.

Bir şekilde iletişim kuruluyor ve işte o tarihten sonra (2008 yılı) Justin dünyanın tanıdığı, konserden konsere koşan, genç kızların arkasından göz yaşları döktüğü bir idole dönüşüyor. Bu arada şunu da ekleyeyim. Scoot Braun adlı yapımcı sonrasında Justin Bieber’ın menajeri olmuş.

Justin, küçük yaşına rağmen bir çok ödül almayı başarmış bu arada. 2010 yılında Amerika’da “Yılın Sanatçısı” seçilmiş aynı zamanda aynı yıl MTV Video Müzik Ödülleri’nde “En İyi Yeni Sanatçı” ve 2010 yılı MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde “Yılın Erkek Sanatçısı” ödülünü kazanmış. 2012 yılında Believe adlı albümüyle 18 yaşında rekor kıran tek sanatçı olarak 2013 Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiş ve tarihe geçmiş. Aralık 2012’de Bieber’ın Twitter hesabı 49,079 milyon takipçi ile Lady Gaga’yı geride bırakarak en popüler ünlü seçilmiş.

Bieber, Twitter kurulduktan bu yana sık sık Trend Topic olmuş ve Temmuz 2015 itibariyle Twitter takipçi sayısı 65,4 milyona ulaşmış.

Tabii ki kısa sürede bu kadar popülerlik yakalayan bir kişiyi parfüm şirketleri de kaçırmak istememiş ve hemen kendi adına parfümler çıkarması için anlaşmalar yapılmış. Doğal olarak bu alanda da yine bir başarı gelmiş. 2013 yılında Amerika’da en çok satan ünlü parfümleri listesinde de üçüncü sıraya oturmayı başarmış. İşte Justin’in kendi adını taşıyan parfümlerden en sevilenleri aşağıda.

Justin Bieber En Beğenilen Parfümleri

Justin Bieber’s Girlfriend: İsminden dolayı özellikle Justin Bieber hayranı genç kızlar arasında kısa zamanda popüler olmuş bir koku. Ancak bu özelliğinin yanında parfüm ustalıklı bir şekilde yaratılmış ve isminden bağımsız bir şekilde de beğeniyi hak ediyor. Turunçgil, vanilya ve misk içeriyor.

Justin Bieber’s Girlfriend ParfümJustin Bieber Someday: Justin Bieber’ın tüm gelirini bir vakıf yararına bağışladığı bu parfüm oldukça beğenildi ve kısa zamanda popülerlik kazandı. Eğlenceli, oyunbaz ve flörtöz bu koku armut, böğürtlen, yasemin, vanilya ve misk içeriyor. Justin Bieber Parfüm ReklamıParfümün reklamını aşağıda izleyebilirsiniz.

Justin Bieber The Key: 2013 yılında piyasaya sürülen parfüm, enerji dolu ve seksi gibi sıfatlarla anılıyor. Misk, ahşap notaları, bakirkoynet.com vanilya, şeftali, karadut, ahududu, su zambağı, armut, yasemin ve osmantus ile farklı bir koku. Kalıcılığı da oldukça beğeniliyor.Justin Bieber En Beğenilen Parfümleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sayfa Başı