Koku Parfüm > Parfüm > Jennifer Lopez En Beğenilen Parfümleri

Jennifer Lopez En Beğenilen Parfümleri

1969 doğumlu, latin asıllı Amerikalı oyuncu, dansçı ve şarkıcıdır. Şarkıcı olarak ünü dünya çapına ulaştıktan sonra moda tasarımı ve yapımcılık işlerine de el atmıştır.2007’de çıkardığı albüm çıkışı yapıldığı hafta içerisinde en yüksek satış yapan İspanyolca albüm olmuştur.

Jennifer Lopez aynı zamanda özel hayatı ile de sürekli gündemde olmasıyla da ünlüdür.
Amerika’daki en popüler Latin asıllı sanatçı olmasına ek olarak aynı zamanda geliri en yüksek sanatçılardandır. 2012 yılında Lopez’in net serveti 250 milyon $ olarak açıklanmıştır.

2013 senesinde müziğe yapmış olduğu tüm katkılar dolayısıyla kendisine Hollywood Bulvarı’ndaki Şöhret Yolu’nda bir yıldız yapılmıştır.

Eline attığı her işte başarı yakalayan ve bir şekilde kendinden bahsettirmeyi başarabilen bu seksi sanatçı tabii ki kendi adını taşıyan bir çok parfüme de imza attı. O parfümlerin içinden en çok beğenilenleri sizin için aşağıda listeledim.

Jennifer Lopez Glow By Jennifer Lopez: Diğer Jennifer Lopez parfümlerine göre bir miktar daha üst yaş grubuna hitap etse de Jennifer Lopez’in en çok satan parfümü hala bu parfüm. Turunçgil kokuları, çiçek kokuları, vanilya ve miskin çekici, sofistike ve feminen bileşimi. Türkiye’de en popüler olan Jennifer Lopez parfümü budur.
Jennifer Lopez Parfüm GlowJennifer Lopez Live Luxe: Hanımeli, kavun, misk ve sandal ağacı notaları ile farklı bir koku.Jennifer Lopez En Beğenilen Parfümleri
Jennifer Lopez Deseo Forever: Çiçeksi ve odunsu bir koku. Yağmur yağdıktan hemen sonra bir bahçedeki çiçeklerin kokusu. Şeftali, frezya, portakal çiçeği ve misk ile şehvetli ve kadınsı bir koku.Jennifer Lopez En Beğenilen ParfümleriJennifer Lopez Sunkissed Glow: 2009’da piyasaya çıkmış iddialı bir çiçek-meyve kokusu. Portakal çiçeği, su zambağı, çarkıfelek çiçeği, amber ve misk ile egzotik deneyimler yaşatacak bir koku.Jennifer Lopez Parfüm Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sayfa Başı