Koku Parfüm > Parfüm > Givency Dahlia Divin

Givency Dahlia Divin

Givency Dahlia Divin
Piyasaya Sürüldüğü Yıl: 2014
Parfümör: Francois Demachy
Üst Notalar: Mirabelle eriği.
Orta Notalar: Beyaz çiçekler, Sambak yasemini,
Dip Notalar: Paçuli, sandal ağacı, vetiver,
Mevsim: Sonbaharda ve kışın rahatça kullanabilirsiniz.

Gündüz/Gece: Hem gece hem gündüz kullanımına uygun.Givenchy Dahlia Divin Parfüm Yorumu
Hissiyatı/Etkisi: Givency Dahlia Divin, Sambak yasemini merkezde kalacak şekilde odunsu şipre tabanlı bir koku. Parfüm, Mirabelle eriği ile açılıyor, Sambak yasemini diğer çiçek notaları ile devam ediyor ve sandal ağacı, vetiver ve paçuli ile final yapıyor. Givency markası, parfümün reklam yüzü olarak Amerika’nın ünlü R&B şarkıcısı Alicia Keys ile çalışmayı seçmiş.

Givenchy Dahlia DivinÇok gösterişli, dikkat çekici bir parfüm olan Givency Dahlia Divin diğer Dahlia parfümlerinden çok farklı, Dahlia serisinin devamı gibi düşünülmemeli. Tamamen yeni bir nota paleti ile karşımıza çıkıyor ve yeni bir harman. Kendisi seksi ve sıcak bir koku olan Dahlia Divin, serin ve soğuk mevsimler için ideal.
Sıcak bir odunsu şipre parfümü ancak oryantal bir yanı da var. Klasik yasemin içeren parfümlerden farklı olarak Givency Dahlia Divin’in içerisindeki yasemin daha yumuşak ve kremsi, dolayısıyla çok baskın değil. Bu bakımdan yasemin kokusuyla aranız çok iyi değilse de bu parfüme şans verebilirsiniz.

Erik, paçuli, yasemin ve sandal ağacı notaları çok belirgin hissediliyor. Özel davetler için kesinlikle biçilmiş kaftan olan Givency Dahlia Divin, istenirse günlük kullanım için de tercih edilebilir.
Kokuda kullanılan paçuli çok keskin değil, uysal, tatlı ve topraksı bir etkisi var. Mirabelle eriği ise parfüme zengin, meyvemsi ve lezzetli bir duruş veriyor.

Parfüm, fark edilirlik ve kalıcılık konusunda da kullananlardan tam not almış. Yeni, farklı ve şık bir koku istiyorum diyorsanız denemelisiniz.
Ürün reklam videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sayfa Başı