Koku Parfüm > Parfüm > Givenchy Live Irresistible Parfüm Yorumu

Givenchy Live Irresistible Parfüm Yorumu

Givenchy Live Irresistible Parfüm Yorumu
Piyasaya Sürüldüğü Yıl: 2015
Parfümör: Dominique Ropion
Parfüm İçeriği:
Üst Notalar: Ananas, gül taç yaprakları, greyfurt, mandalina.
Orta Notalar: Gül, çarkıfelek meyvesi, karabiber.
Dip Notalar: Kehribar, misk, oris kökü, paçuli, pralin, vanilya.
Mevsim: İlkbaharda ve yazın rahatça kullanabilirsiniz.
Gündüz/Gece: Gündüz

givenchy live irresistible parfüm yorumları

Hissiyatı/Etkisi: Givenchy Live Irresistible parfüm 2015 yılı Temmuz ayında sınırlı sayıda üretildi. Parfüm, Givenchy’nin sevilen parfümlerini barındıran Very Irresistible koleksiyonuna dahil edildi.
Givenchy Live Irresistible parfüm tam bir meyve, çiçek, baharat buketi. Ananas ile açılış yapan parfüm, orta notalarda gül ve karabiber ile devam ediyor ve dip notalarda kehribar, vanilya, misk ile kapanıyor.

Parfüm reklamlarında Givenchy’nin diğer Irresistible parfümlerinde olduğu gibi yine Amanda Seyfried yer almış. Bence çok da doğru bir tercih olmuş. Reklamı da başarılı buldum. Reklam da parfümün altını çizdiği eğlenceli, neşeli, hareketli, cıvıl cıvıl kadın imajını güzel yansıtan bir çalışma olmuş. Reklamı aşağıya ekliyor ve yorumlamama devam ediyorum. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=stj8FwQMO8M

Ağız sulandıran lezzetli mi lezzetli bir ananas kokusu, içinizi ısıtan karabiber ve amber. Tatlılığı ve sıcaklığı dışında parfümün en çok artı puan alan özelliklerinden biri de kalıcılığı. Parfüm, mevsim kategorisi olarak ilkbahar-yaz kokusu olarak sunulmuş olsa da bana kalırsa tatlılığı ve içerdiği baharat notaları ile soğuk havalara daha çok yakışacak bir parfüm.
Givenchy Live Irresistible parfüm, eğlenceli, neşeli, mutluluk veren bir genç kız parfümü. Taze, meyvemsi, cici, sevimli. Bence genç, rahat, tasasız, eğlenmeyi seven bir genç kız taşımalı bu parfümü.
Parfümü kullananlar içerisinde Lancome’un son yıllarda çok beğenilen ve çok satan parfümü La Vie Est Belle’e de benzetenler de çok, Armani’nin çok satan parfümü Armani Si’ye benzeten de çok. Açıkçası ben de her iki parfümü de andırdığını söyleyebilirim. Zaten üç parfüm arasında ortak notalar da var. Belirgin farklı olan nota ise ananas. Givenchy Live Irresistible aslında ortaya çok da farklı çok da yeni bir şeyler koymuyor. Yani şu an parfümlerde popüler eğilim ne ise onu sürüyor ortaya.
Parfümün az da olsa farklı tarafı ise bana göre ananas, mandalina ve pralinden kaynaklı olduğunu düşündüğüm gurme bir yanı olması. Eğer gurme parfümleri seviyorsanız denemek için bir şans verebilirsiniz bu parfüme.
Givenchy Live Irresistible soğuk havalarda içinizi ısıtacak, sizi depresif ruh halinden bir nebze çıkarabilecek bir enerjisi olan bir parfüm. Ananas ve mandalina notalarından gelen taze bir tatlılık, ardından lezzetli pralin ve sıcacık kehribar kokusu ile mutlu etme vaadini yerine getiriyor.
Givenchy Live Irresistible parfümün şişesi de form olarak yine diğer Irresistible parfümlerine benziyor. Üçgenimsi formda uzun bir şişe. Ancak bu defa üzeri tamamen kabartma dokulu. Parfümün şişesi de kendisi gibi iddialı bir hava taşıyor yani. 🙂 Şeffaf kabartmalı cam şişe içerisindeki bu güzel somon renkli parfümü 40 ml ve 75 ml şişelerden EdP olarak bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sayfa Başı