Koku Parfüm > Parfüm > Estée Lauder Beyond Paradise Parfüm Yorumu

Estée Lauder Beyond Paradise Parfüm Yorumu

Estée Lauder Beyond Paradise
Piyasaya Sürüldüğü Yıl: 2003Estée Lauder Beyond Paradise
Parfümör: Calice Becker
Üst Notalar: Bergamot, limon, portakal çiçeği, sümbül, greyfurt.
Orta Notalar: Yasemin, hanımeli, orkide, gardenya.
Dip Notalar: Hibiskus, amber.
Mevsim: İlkbahar ve sonbaharda rahatça kullanabilirsiniz.
Gündüz/Gece: Gündüz
Hissiyatı/Etkisi: Estée Lauder, muhteşem çiçek kokularıyla ün yapmış bir marka. Estée Lauder Beyond Paradise, tropikal çiçekler ve meyvelerle dolu, oldukça taze, canlılık hissi veren, enerji veren bir koku. Modunuzu bir anda negatiften pozitife çevirebilen, iyimser tabiatlı bir arkadaşınız gibi bu parfüm.

Çoğu çiçeksi parfümde rastlanmayan, parfümlerde nadir kullanılan çiçek notalarını da içermesi bu kokuyu diğer çiçeksi parfümlerden farklı kılıyor. Bir tropikal çiçek bahçesi yağmurdan sonra nasıl kokuyorsa bu parfüm de öyle kokuyor. Nemli ve egzotik. Estée Lauder Beyond Paradise, 10 yıldan fazla zamandır piyasada olmasına rağmen çok popüler olmadı ve öyle herkeste kolaylıkla duyabileceğiniz kokulardan değil.

Ancak kullandığınızda bir çok kişi parfümünüzün adını sorabilir ve harika koktuğunuzu söyleyebilir. İlkbaharda ve sonbaharda mükemmel gidebilecek bu parfümü Estee Lauder mağazalarında bulabilirsiniz.

Sonraki yıllarda Estée Lauder Beyond Paradise Blue, Estée Lauder Beyond Paradise Summer Fun, Estée Lauder Beyond Paradise Summer Waters gibi versiyonları çıktı ancak yine de “misler gibi çiçek kokmak” istiyorsanız sizin için en ideali yine ilk çıkan parfüm, yani Estée Lauder Beyond Paradise.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sayfa Başı