Koku Parfüm > Parfüm > Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle – Yeni Koleksiyon

Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle – Yeni Koleksiyon

Lacoste, 2015 yılının sonlarına doğru yaklaşırken 3 iddialı bayan parfümünden oluşan, Lacoste L.12.12 Pour Elle adlı yeni koleksiyonunu piyasaya sürdü. Koleksiyonun adının söylenmesi ve akılda kalması biraz zor ancak markanın bir bildiği vardır elbet deyip bu konuya fazla takılmıyorum.

Koleksiyon aynı zamanda isim bakımından Lacoste’un L.12.12 adlı erkek parfümü koleksiyonunun da devamı ve tamamlayıcısı gibi olmuş bir bakıma. Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle koleksiyonu, Lacoste’un plili beyaz tenis eteklerinden ilham almış. Parfümler oldukça uçuk renklerde ve her şişenin üzerinde çok yakından tanıdığımız meşhur timsah logosu var.

Koleksiyon 3 parfümden oluşuyor demiştim. Tabii ki parfümlerin de kendilerine özgü adları var. İsimleri Elegant, Natural ve Sparkling. Her bir parfüm Lacoste kadınının farklı bir ruh halini temsil ediyor.

Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Elegantlacoste parfüm bayan

Piyasaya Sürüldüğü Yıl: 2015
Üst Notalar: Turunçgiller, pembe biber, Frenk üzümü yaprağı.
Orta Notalar: Menekşe, mimoza, müge.
Dip Notalar: Vetiver, heliotropin, vanilya.
Mevsim: İlkbaharda ve sonbaharda rahatça kullanabilirsiniz.
Gündüz/Gece: Gündüz
Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Elegant: Kendine güvenen, daima canlı ve dinç kadına uygun, klasik bir koku. Turunçgiller, Frenk üzümü yaprağı ve pembe biberle başlangıç yapan, Lacoste L.12.12 Pour Elle Elegant, orta notalardaki mimoza, menekşe ve müge çiçeği ile kadınsı bir şekilde devam ediyor. Dip notalardaki vetiverin sıcak bir duygusallık ve keskinlik kattığı parfüm vanilya ve heliotropin ile kapanış yapıyor. Lacoste L.12.12 Pour Elle Elegant parfümü eau de toilette (edt) formatında 90 ml’lik ambalajlarda satışa sunuldu. Parfümle ilgili mini tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=KNZoy6TE52Y

Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Natural lacoste parfüm bayan
Piyasaya Sürüldüğü Yıl: 2015
Üst Notalar: Ananas, ahududu, mandalina.
Orta Notalar: Oris kökü, gül, yasemin.
Dip Notalar: Hindistan cevizi, sandal ağacı, kehribar.
Mevsim: İlkbaharda ve sonbaharda rahatça kullanabilirsiniz.
Gündüz/Gece: Gündüz
Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Natural, bir anda ruh halinizi pozitife çeviren, özgün ve sıcak bir parfüm. Bol meyveli bir başlangıç yapan parfüm ananas, ahududu yaprağı ve mandalina ile açılıyor. Kalp notalarda ahşap notaları, oris kökü, yasemin ve gül olan Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Natural Hindistan cevizi, sandal ağacı ve amber ile kapanış yapıyor. Parfümü 90 ml’lik şişelerde edt şeklinde bulabilirsiniz. İşte parfümün kısa tanıtım videosu.

https://www.youtube.com/watch?v=RGKKwyygrc8

Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Sparkling lacoste parfüm bayan
Piyasaya Sürüldüğü Yıl: 2015
Üst Notalar: Mandalina, kırmızı elma, baharatlar, böğürtlen.
Orta Notalar: Makaron, pamuk şekeri, müge.
Dip Notalar: Paçuli, kaşmir ağacı, vetiver, misk.
Mevsim: Kışın ve sonbaharda rahatça kullanabilirsiniz.
Gündüz/Gece: Gündüz
Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Sparkling, şirin, neşeli, oyunbaz, eğlenceli bir parfüm. Mandalina, kırmızı elma ve böğürtlenle tatlı – meyvemsi bir açılışı var parfümün. Ancak bu güzel meyvelere ilave olarak baharat notaları da katılmış ve keskin bir hava sağlanmış. Parfümün orta notalarında makaron ve pamuk şeker gibi lezzetli notalara müge çiçeği eşlik etmiş. Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Sparkling dip notalarda ise paçuli, vetiver, kaşmir ve misk ile devam ediyor. Parfümü 90 ml’lik şişelerde eau de toilette formatında bulabilirsiniz. Parfümün kısa tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=tOsWuahd9h0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sayfa Başı