Koku Parfüm > Parfüm > Dolce Gabbana The One Gold Limited Edition

Dolce Gabbana The One Gold Limited Edition

Dolce Gabbana The One Gold Limited Edition
Piyasaya Sürüldüğü Yıl: 2013
Üst Notalar: Portakal, bergamot, liçi, şeftali.
Orta Notalar: Zambak, yasemin, inci çiçeği, erik.
Dip Notalar: Amber, vanilya, misk, vetiver, yosun.
Mevsim: Sonbaharda ve kışın rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Gündüz/Gece: Gece kullanımına daha uygun, ancak gündüz de kullanılabilir.
Hissiyatı/Etkisi: Dolce & Gabbana, çok beğenilen Dolce Gabbana The One adındaki parfümünü 2006 yılında piyasaya sürmüştü. 2013 yılında Dolce Gabbana The One Gold Limited Edition adında yeni bir flanker çıkardı.

Dolce Gabbana The One Gold Limited Edition

Dolce Gabbana The One Gold Limited Edition, sadece dış görünüşüyle değil aynı zamanda duruşu, tavırları ve iç dünyasıyla da doğal bir şekilde dikkatleri üzerine çeken kadınlar için. D&G parfüm evinin tüm diğer kokuları gibi Dolce Gabbana The One Gold Limited Edition da karakteri olan bir koku. Özel ve çekici. Oryantal – floral – meyvemsi kategorisine sokulabilecek bir karışım.

Vanilya ve şeftalinin çok net hissedildiği tatlı bir koku ancak şekerli değil. Üst, orta ve dip notalarda hem belirginliği yüksek hem de lezzetli tabir edilecek notalar kullanılmış ve hem çok iddialı hem de çok çekici bir koku ortaya çıkmış.Dolce Gabbana The One Gold Limited Edition

Oldukça kadınsı, baştan çıkarıcı ve seksi bu koku aynı zamanda lüksü çağrıştırıyor.
Kalıcılığı çok çok iyi, hatta 12 saate kadar kalıcılığı olduğunu söyleyen kullanıcılar bile var.
Bu parfüm kullanan kadına kendini özgüvenli, sofistike, seksi ve genç hissettiriyor. Dolce Gabbana The One için reklam yüzü Scarlett Johansson’ın seçilmesi de Scarlett’in parfümün vaat ettiği unsurları taşıyor olmasıyla oldukça isabetli olmuş. Dolce Gabbana The One Gold Limited Edition için ayrı bir reklam kampanyası yapılmadığından parfümün referans noktası olan Dolce Gabbana The One Gold reklam videosunu paylaşıyoruz.

http://www.youtube.com/watch?v=0cDqkQEm5tY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sayfa Başı