Koku Parfüm > Parfüm > Dior Hypnotic Poison

Dior Hypnotic Poison

Dior Hypnotic Poison
Piyasaya Sürüldüğü Yıl: 1998Dior Hypnotic Poison Parfüm Yorumları
Parfümör: Annick Menardo
Üst Notalar: Hindistan cevizi, kayısı, erik.
Orta Notalar: Sümbülteber, yasemin, inci çiçeği, gül, Brezilya gül ağacı, kimyon.
Dip Notalar: Sandal ağacı, badem, vanilya, misk.
Mevsim: Kışın ve sonbaharda rahatça kullanabilirsiniz.
Gündüz/Gece: Gece
Hissiyatı/Etkisi: Hypnotic Poison, Christion Dior‘un sıcak, kremsi, davetkar ve oldukça kadınsı parfümü. Eğer vanilyalı kokuları seviyorsanız, bu kokuyu da seveceksiniz. Ayrıca bu parfümü kullanmak istiyorsanız Hindistan cevizi kokusuyla barışık olmanız lazım, çünkü parfümü kullanırken Hindistan cevizi size kendisini mutlaka hissettirecek. Seksapeli çok yüksek olan bu koku tam bir gece kokusu. Fakat gündüz şık giyinmenizi gerektirecek bir davete katılacaksanız da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ancak her halükarda koku için olmazsa olmaz şart sonbaharın serin günleri ve kış aylarında tercih edilmesi. İddialı bir koku olması nedeniyle gündüz iş yerinde kullanmak için düşünmemeniz çok daha uygun olur. Dior Hypnotic

Poison, aynı zamanda “afrodizyak etkili parfümler” denildiğinde akla ilk gelen isimlerden. Parfümör Annick Menardo her ne yaptıysa, neredeyse parfümü duyan tüm erkekler parfümü “çok çok çekici” bulduklarını söylüyorlar.

Kalıcılık bakımından baktığımızda oldukça kalıcı, farkedilirlik bakımından da oldukça iyi olarak değerlendireceğimiz bu kokuyu çok az sıkmanızı tavsiye ederim. Fazla uygulanması negatif yorumlara sebep olabilir çünkü çok az uygulandığında bile koku “ben buradayım” diyor ve dikkatleri üzerine çekebiliyor.

Bu seksi, tatlı ve cezbedici kokuyla dikkatleri üzerinize çekmeniz an meselesi. Koku aynı zamanda kendine güvenen, kendi seçimlerinin arkasında duran, ikna gücü yüksek ve güçlü kadınlar için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sayfa Başı