Koku Parfüm > Parfüm > Beyonce Knowles En Beğenilen Parfümleri

Beyonce Knowles En Beğenilen Parfümleri

Amerikalı ünlü pop ve R&B şarkıcısı aynı zamanda söz yazarı, oyuncu ve yapımcıdır. Tüm zamanların en çok satan şarkıcılarından biri olan Beyonce, günümüze dek 20 adet Grammy Ödülü kazanmıştır, aynı zamanda Grammy ödülüne en çok aday gösterilen kadın olmuştur. 2009’da “Onyılın En İyi Radyo Şarkıları Sanatçısı”, “2000’lerin En İyi Kadın Sanatçısı” ve 2011’de “Milenyumun Sanatçısı” seçilmiştir. 2013 ve 2014’te Time dergisinin Dünyadaki En Etkili 100 İnsan listesine girmiştir. Tüm bunlara ek olarak kendi adını taşıyan parfümleri de dünyanın bir çok ülkesinde satılan Beyonce’nin en beğenilen parfümlerini listeledik.

Beyonce Midnight Heat: Orkide, şakayık, yıldız meyvesi, misk ve sandal ağacı kokuları içeren egzotik ve seksi bir parfüm. Şık davetlerde kullanıma uygun, güzel etkiler bırakacak bir seçenek.

Beyonce Midnight Heat ParfümBeyonce Heat: Oryantal çiçeksi bir koku. Vanilya, orkide ve hanımeli ile seksi ve çekici bir koku. Bu tatlı kokuyla kendinizi her zaman seksi hissedeceksiniz. Beyonce Heat ParfümBeyonce Heat Rush: Günlük kullanıma uygun çiçek-meyve kokusu. İçerisinde çarkıfelek meyvesi, kan portakalı, Brezilya kirazı, orkide ve mango çiçekleri kullanılmış. Beyonce Knowles En Beğenilen Parfümleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sayfa Başı